Akcesoria Sprzątające

Roboty sprzątające

 Wyposażone w zaawansowane technologie doskonale sprawdzają się zarówno w małych mieszkaniach, jak i wielkopowierzchniowych domach oraz biurach. Odkurzacz automatyczny w przeciwieństwie do tradycyjnego odkurzacza działa w pełni samodzielnie. Wystarczy, że raz zaprogramujesz pracę urządzenia i będzie ono wyjeżdżało w „trasę” o ustalonej przez Ciebie godzinie. Nasze roboty samojezdne zostały wyposażone w duże zbiorniki na nieczystości, przez co nie musisz się martwić o ich częste opróżnianie. Co więcej, odkurzacze automatyczne pracują do 90 minut zasilane baterią, a duża częstotliwość obrotów gwarantuje dokładne i efektywne sprzątanie. Wszystkie urządzenia naszej marki należą do kategorii robotów hybrydowych. Oznacza to, że nie tylko zbierają kurz i brud, lecz także myją podłogi na mokro. Dzięki temu możesz cieszyć się pachnącym, świeżym mieszkaniem bez wysiłku i straty czasu. Roboty sprzątające to najlepszy wybór dla Twojego domu lub biura. 

 

GREY | Hybrydowy robot sprzątający z mapowaniem pomieszczeń

 

Roboty do mycia okien

Kolejnym produktem są roboty do mycia szyb. Glassvac to nowoczesne urządzenie, które sprawi, że zapomnisz o uciążliwym myciu okien. Robot może pracować w pionie i w poziomie, dzięki czemu sprawdza się także podczas mycia szklanych sufitów oraz świetlików dachowych. Robot do mycia okien jest w pełni automatyczny i inteligentny. Nie będziesz już musiał nalewać wody, czyścić szyb i wycierać ich na sucho. Robot automatyczny zrobi wszystko za Ciebie. Algorytm urządzenia został zaprogramowany w taki sposób, aby powierzchnia była umyta dokładnie i bez najmniejszych zarysowań. Urządzenie pracuje cicho i szybko, dlatego możesz go używać bez względu na porę dnia. Przekonaj się, że mycie okien to żaden problem. Robot do mycia szyb ma szerokie zastosowanie, przez co jest niezbędny nie tylko w mieszkaniu, ale też domu i biurze.

 

GLASSBOT robot do mycia szyb z napędem gąsienicowym

 

 

Odkurzacz bezprzewodowy.Jest to urządzenie, które doskonale sprawdzi się podczas codziennego sprzątania niewielkich powierzchni.Jest zawsze pod ręką, a duży zbiornik na odpady powoduje, że nie trzeba zaprzątać sobie głowy jego częstym opróżnianiem. Odkurzacz bezprzewodowy to niezbędny element wyposażenia domu, w którym mieszka pies lub małe dzieci. To także świetne rozwiązanie dla singli, którzy cenią swój czas i niezależność.

 

PIONA NEEBO White | Cyklonowy odkurzacz pionowy bezprzewodowy

 

 

 Bezprzewodowy mop elektryczny  jest innowacyjną alternatywą dla mopa parowego, pozwala dokładnie i szybko umyć, wypolerować oraz wywoskować wszystkie rodzaje podłóg – od drewnianych, poprzez panele drewnopodobne, na terakocie skończywszy. MOPA jest zasilany bateriami, które umożliwiają nieustanną pracę urządzenia od 30 do 45 min. W podstawie czyszczącej urządzenia znajduje się silnik napędzający dwie okrągłe podstawy szczotek polerująco-czyszczących, na które można nakładać 2 rodzaje ściereczek do mycia i polerowania podłóg. Podstawa robota charakteryzuje się bardzo niskim punktem ciężkości, co umożliwia dokładne (bo z dużym naciskiem na podłogę) sprzątanie, a jednocześnie urządzenie prowadzi się niezwykle lekko i swobodnie. To wszystko sprawia, że mopowanie nie wymaga  żadnego wysiłku.

Urządzenie posiada dwa tryby pracy - do czyszczenia i do polerowania. Może być stosowany zarówno do generalnego mycia podłóg, jak i szybkiej likwidacji plam w przedpokoju czy kuchni. Urządzenie jest wyposażone w wygodny pojemnik na wodę z płynem o wielkości 330 ml, zamontowany w rączce.

 

 

 

MOPA 3w1 elektryczny mop bezprzewodowy